השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 08-975-9080

שולחנות המתנה

שולחנות המתנה ביחד עם פריטי ריהוט למשרד אחרים נועדו בכדי להעביר לאותם לקוחות את זמן ההמתנה, ולספק להם את התשתית האידיאלית. אך האם מומלץ לרכוש שולחן המתנה גדול או אולי קטן? איך באמת ניתן לדעת איזה שולחן המתנה יספק את הצרכים של הלקוחות על הצד האידיאלי ביותר.

שולחנות המתנה גדולים או קטנים – מה עדיף?

אפילו אם אתם תשתדלו לספק לכל אחד מהלקוחות מענה מידיי, אף אחד לא יכול להבטיח לכם כי כך יהיו פני הדברים. לא פעם תמצאו את עצמכם בסיטואציה שבה הלקוחות יצטרכו להמתין בחוץ, והחובה המוטלת עליכם תהיה לספק להם את השירות הטוב ביותר.

  • שולחן המתנה דגם ניל
  • שולחן המתנה עגול רגל X עץ מעוצבת
    990
  • שולחן המתנה עגול רגל X מעץ
    960
  • שולחן עגול רגל פיצה
    1,125

ברוב המקרים באזור המתנה אין יותר מידיי מקום פנוי, ולכן אתם צריכים לבחון את האזור הספציפי שבו תהיה פינת ההמתנה. שולחנות המתנה צריכים להיות מותאמים בצורה ספציפית לאזור שבו תרצו להציב אותם, וזוהי הסיבה שאצלנו באתר תוכלו למצוא מבחר ענק של שולחנות שכאלה. לרוב הלקוחות מעדיפים ללכת על שולחנות קטנים כי הם פשוט מתאימים לחלל הקטן, אך זה לא בהכרח אומר כי זוהי חייבת להיות הבחירה שלכם. הבחירה שלכם צריכה להיות בהתאם למקום הספציפי שבו תרצו להציב את השולחן בתוך חדר ההמתנה בעסק שלכם.

כיצד לבחור שולחן המתנה?

החשש העיקרי משולחן המתנה קטן הוא שהוא לא יספק את הצרכים של הלקוחות, והם לא יוכלו לנצל אותו כמו שהם ככל הנראה היו מנצלים שולחן גדול. אך תתפלאו לשמוע כי גם משולחנות קטנים ניתן להפיק תמורה גדולה, כך שזה לא אמור להיות כל כך משמעותי עבורכם. מה שכן תוכלו לעשות זה להציב מספר שולחנות קטנים המיועדים ללקוחות הממתינים, כך תוכלו להרוויח תועלת הרבה יותר משמעותית מכל שולחן שאותו אתם תציבו.

אם יצא לכם להסתכל על כל מיני שולחנות המתנה, ככל הנראה שמתם לב כי העיצוב שלהם הוא האלמנט המשמעותי ביותר, בניגוד לרהיטים משרדיים אחרים כמו ארונות מתכת למשרד בכל זאת בזמן ההמתנה, הלקוחות שמים לב כמעט לכל דבר קטן שאמור לגבש להם תמונה מסוימת בראש. מהסיבה הזאת העיצוב של השולחן הוא הפרמטר הכי חשוב שיש, ועדיף לכם להתפשר בדברים אחרים אך לדעת כי הוא יהיה מעוצב כמו שצריך. כך תוכלו ליצור רושם ראשוני חיובי אצל הלקוח הממתין, ומכאן יהיה לכם קל יותר לפגוש אותו בצורה נינוחה – ולדעת כי הוא כבר מגיע באנרגיות חיוביות. 

***כל התמונות באתר מוגנות בזכויות יוצרים ואין לעשות בהן שימוש***