השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 08-975-9080

כסאות מזכירה

כסאות מזכירה זכו לקבל את שמם עקב שימוש רב של מזכירות באותם כסאות במקום עבודתן, אך בפועל הם יכולים לשמש כל אחד וכל אחת מאיתנו. מדובר על כסאות המיועדים לכל מי שמוצא את עצמו יושב שעות ארוכות מול המסך בין אם בעבודה ובין אם בבית מול המחשב. ישיבה ממושכת היא מסוכנת לבריאות אז על אחת כמה וכמה, ישיבה ממושכת על כיסא לא מתאים ולא נוח עלולה להיות אסון של ממש. איך מונעים מצב שבו תרכשו כיסא לא מתאים? פשוט לומדים מטעויות של אחרים, ודואגים שלא ליישם אותן בעצמנו. איגדנו לכם מספר טיפים לבחירה מוצלחת ולנוחות מקסימלית. במאמר הבא אנו נציג בפניכם את הטעויות הנפוצות ביותר, כך שאתם תדאגו שלא לבצע אותן.

 • כיסא מזכירה / ישיבות אור
  470
 • כיסא מזכירה / ישיבות נועה
  620
 • כיסא מזכירה אלמוג
  440
 • כיסא מזכירה גליה
  560
 • כיסא מזכירה אקסלנט
 • כיסא מזכירה אביב

כסאות מזכירה למשרד

חפשו כסא מזכירה בעל אפשרויות כוונון

לכל אחד מאיתנו יש מבנה גוף שונה, וזוהי סיבה מספיק טובה להבין עד כמה כדאי לרכוש כסאות מזכירה בגודל משתנה. המשמעות היא שאחת הדרישות ברכישה היא לבחור כיסא שניתן להרחיבו או להקטינו ולפיכך העבודה תהיה יותר אפקטיבית. המטרה שלכם היא שלכל אחד מהעובדים או מהאנשים שמנהלים אורח חיים יושבני, יהיה הכי נוח והכי אידיאלי. בסוף זהו פריט הריהוט משרדי שעליו אנו יושבים רוב שעות היממה, ומוטב כי הוא יהיה מותאם לכל אחד מאיתנו. ברוב המקרים כיסאות מקובעים הם זולים, כאלה שיגבילו אתכם בעוד מגוון רחב של אלמנטים.

אל תרכשו כסאות מזכירה בצבע מגביל

יכול להיות שיש צבע שאתם ממש אוהבים, ולכן תרצו לרכוש את הכיסא בצבע הזה– אך מי יכול לדעת מה יקרה בעוד כמה שנים? הכיסא חייב להתאים לחלל שבו הוא מוצב, ולשולחן המזכירה שלידו בטח אם הוא מיועד להיות מוצב בתוך משרד. לכן מוטב כי תבחרו צבע שאיננו מגביל, כך תוכלו להשתמש בו לאורך זמן – מבלי שתצטרכו להחליף אותו כשאתם צובעים את המשרד או מחליפים ריהוט אחר. אל תעשו את הטעות הזאת, אפילו אם היא מאוד קורצת לכם.

אל תרכשו כיסא מזכירה ללא אחריות

אומנם האחריות שאתם צפויים לקבל על כסאות מזכירה היא אחריות לזמן מוגבל, אך עדיין מדובר על אחריות שתסייע לכם לקבל מענה בזמן אמת. הדבר הקריטי ביותר הוא שאם לכיסא יש אחריות, תוכלו לדעת כי מדובר על רהיט איכותי שתוכלו לסמוך עליו. אך אם אין אחריות, זה אוטומטית אמור להדליק לכם את כל הנורות האדומות. זה אחד מהמדדים החשובים ביותר שיסייעו לכם לדעת שאתם בכיוון הנכון, וכי אתם עומדים לרכוש מושב שהולך ללוות אתכם לתקופת זמן ארוכה – ותוכלו כמובן להפיק ממנו את מירב התועלת. 

***כל התמונות באתר מוגנות בזכויות יוצרים ואין לעשות בהן שימוש***