השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 053-7627405

ספות המתנה

התרשמו ממגוון ספות המתנה ייחודיות ברהיטי עוצמה, גם אם יש לכם מוסר עבודה גבוה מאוד, אתם לא יכולים להיות בטוחים כי אף פעם לא יהיו לקוחות שימתינו לכם שתתפנו.  בין אם מדובר על לקוחות שהגיעו ללא התראה מוקדמת, ובין אם מדובר על לקוחות שהגיעו בהזמנתכם – חשוב שתהיה להם פינה שבה הם יוכלו לנוח.ספות המתנה

ספות המתנה לנוחות הלקוחות

ספות המתנה יכולות לשמש את הלקוחות שמגיעים, ובחלק מהמקרים היא גם יכולה לשמש אתכם בתור העובדים. אחד מהרהיטים החשובים ביותר בכל פינת המתנה זה כמובן ספות המתנה, אותן ספות שעליהן האורחים והעובדים אמורים לשבת. כמובן שאתם מעצבים את פינת ההמתנה בדרך שמתאימה לכם, ותוכלו אפילו לבצע את התכנון ביחד עם מעצב פנים או איש מקצוע שמתמחה בריהוט משרדי. אך קחו בחשבון כי ספות המתנה הן אלמנט שהוא חובה, מכיוון שהרבה יותר נוח לשבת עליהן מאשר על כיסאות. אם חשוב לכם שהלקוחות או העובדים ירגישו הכי בבית שיש, אז הספות הן משהו שאתם לא יכולים לוותר עליהן. כמובן שנכנס פה גם עניין של מחיר, אך עדיין לספות יש יתרונות שהאפשרויות האחרות לא יכולות להביא – ואתם צריכים לשים לכך לב.

איך לבחור ספות המתנה?

הליך בחירת הספה האידיאלית הוא לא הליך פשוט, שכן כמו שאתם מתארים לעצמכם קיימת יותר מאפשרות אחת בלבד. ראשית מוטב כי תבחרו ספה שהיא מעוצבת, כזאת שלא יהיה ניתן לפספס אותה כאשר נכנסים אל תוך חדר ההמתנה. בנוסף חשוב מאוד שאותה ספה תהיה נוחה, יכול להיות שיהיו לקוחות שיאלצו לשבת עליה דקות ארוכות עד שהם יקבלו מענה. אלמנט נוסף שאתם צריכים לקחת בחשבון הוא הגודל של הספה, מוטב כי הספה לא תהיה קטנה כך שהיה ניתן לשבת עליה מספר אנשים בעת ובעונה אחת.ספת המתנה מעוצבת

מדוע חשוב להשקיע בספות המתנה לעסק?

אומנם לא מדובר על משרד או על פינת ישיבה אתם תבלו את רוב שעות היממה, אך תזכרו כי המטרה שלכם היא תמיד לתת ללקוחות שלכם את הטוב ביותר. אם ללקוחות שלכם יהיה טוב, אוטומטית גם לכם יהיה טוב מכיוון שהם יתנו לכם פידבקים חיוביים. זוהי הסיבה שבגינה אתם מוכרחים להשקיע בפינת ההמתנה, ומוטב כי היא תכיל ספות, שולחנות המתנה ועוד כל מיני רהיטים מיוחדים שישדרגו אותה – ויהפכו אותה להיות פינת ההמתנה הטובה ביותר, שכל לקוח יוכל להרגיש בה כאילו הוא נמצא בבית.

רהיטי עוצמה מציעים מגוון רחב של ספות המתנה בעיצוב מיוחד, כדאי ליצור קשר עם נציגי החברה בכדי לקבל מידע מעמיק על מלאי ספות ההמתנה, לרהיטי עוצמה מגוון רחב של קטלוגים בהם ניתן לעיין ומתוכם לבחור את המוצר הייחודי שמתאים בדיוק לחל ל המשרד או הבית שלך. 

    ***כל התמונות באתר מוגנות בזכויות יוצרים ואין לעשות בהן שימוש***