השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 08-975-9080
שולחנות לחדרי ישיבות

שולחנות לחדרי ישיבות

 • שולחן ישיבות מטריקס 2 חלקים פינות מעוגלות
  2,400
 • שולחן ישיבות מטריקס פינות מעוגלות
  1,200
 • שולחן ישיבות מטריקס
  1,050
 • שולחן ישיבות מטריקס 2 חלקים
  2,100
 • שולחן ישיבות רגל במה עובי 28 מ"מ
  1,690
 • שולחן ישיבות רגל במה+דלתות+פס קישוט+קופסת תקשורת
  4,990
 • שולחן ישיבות רגל במה + פס קישוט עובי 45 מ"מ
  3,150

רכישה חכמה: קריטריונים לבחירת שולחנות לחדרי ישיבות

כמעט כל בעל עסק יגיד כי חדר הישיבות הוא החדר החשוב ביותר, החדר שבו ככל הנראה צפויות להיסגר העסקאות הגדולות והמשמעותיות ביותר. מדובר על החדר שבו לרוב מתכנסים כל העובדים, והחדר שאליו תרצו להביא את כל השותפים העסקיים לצורך קבלת החלטות חשובות. שולחנות לחדרי ישיבות הופכים להיות לאחד מהרהיטים החשובים ביותר במשרד שלכם, ומוטב כי תרכשו אותם תוך מתן דגש למספר קריטריונים חשובים. כל אחד מהקריטריונים שנספר לכם עליהם הוא קריטי וחיוני, ואם תבצעו את הרכישה על פיהם – תוכלו לדעת שחדר הישיבות יספק את הסחורה ללא צל של ספק.

שולחן לחדר ישיבות חייב להיות נוח

אתם לא יכולים לדעת מראש כמה זמן תצטרכו לשבת בכל פגישה סביב השולחן, ולכן עליכם לוודא כי השולחן יהיה מספיק נוח. שולחנות לחדרי ישיבות בנויים תוך מתן דגש לנושא הנוחות, אך עדיין אתם לא יכולים לקחת את זה בתור משהו שהוא מובן מאליו. אם השולחן לא יהיה נוח לכם, הוא ככל הנראה גם לא יהיה נוח לאנשים האחרים שיושבים סביבו. במצב כזה תרצו לסיים כל פגישה במהירות, ואולי תפספסו לא מעט הזדמנויות עסקיות שלא יחזרו שוב – וכל זה יקרה בגלל השולחנות למשרד.

שולחנות לחדרי ישיבות צריכים להיות מעוצבים

כמו שאמרנו בתחילת המאמר, לחדר הישיבות אתם עומדים להכניס לא מעט אנשים חשובים – כאלה שירצו לסגור אתכם עסקאות שונות. מהסיבה הזאת, מוטב כי השולחן שיהיה בחדר הישיבות יהיה מספיק מעוצב בכדי להשאיר רושם ראשוני חיובי. לרוב הרהיטים במשרד יש חשיבות מכרעת, אך כאשר מדובר על שולחן הישיבות החשיבות היא אפילו מכרעת עוד יותר. כך שעליכם להשתדל שלא לבחור בשולחן פשוט ובנאלי, תנסו לבחור את השולחן שישדר יוקרה ומקצועיות בו בזמן.

התאימו את השולחן לצרכים האמיתיים שלכם

לצד כל הקריטריונים שסיפרנו לכם עליהם, אתם צריכים לקחת בחשבון כי רהיטים למשרד אמורים לספק את הצרכים שלכם. לכן תנסו לחשוב מראש כמה אנשים עומדים לשבת סביב השולחן ובאילו מקרים השולחן בחדר הישיבות אמור לשרת אתכם. כך שלא רק שתבחרו שולחן שנראה מעולה, תוכלו לבחור שולחן שיאפשר לכם לממש את החזון ואת המטרות שאתם מציבים לעצמכם. אין שום סיבה שאתם תתאימו את עצמכם לשולחן בחדר הישיבות מבחינת האופי והסגנון של כל פגישה, עליכם לוודא כי השולחן הוא זה שעומד בקנה מידה אחיד עם הצרכים שלכם.