השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 08-975-9080

כונניות למשרד

יש לא מעט רהיטים שאתם צריכים לרכוש בכדי שהמשרד יתפקד כמו שצריך. כונניות למשרד הן ללא צל של ספק רהיט חובה בכל משרד. בחלק מהמקרים רכישה נכונה של כוננית משרד מעוצבת אפילו יכולה לשדרג את העיצוב של המשרד כולו ולא תגרע ממנו. לא רק שהן מוסיפות במישור העיצובי של המשרד, הן גם מספקות אפשרויות אחסון רבות ומגוונות – שהן בהחלט חשובות מאוד לכל משרד. אל תתפשרו על הנושא הזה, תדאגו מראש כי אתם רוכשים מוצר שהולך ללוות אתכם לתקופת זמן ארוכה.
רגע לפני שאתם רוכשים מקום אחסון חדש, עליכם להיות בטוחים כי אתם עושים את הבחירה הנכונה. אצלנו תוכלו למצוא מנעד רחב של כונניות למשרד, והמטרה שלנו היא שתעשו את הבחירה הטובה ביותר. ריכזנו עבורכם את הטיפים החשובים ביותר ליישום בעת רכישתן.

 • כוננית למשרד דלתות 80 למטה עובי 28 מ"מ
  1,020
 • כוננית למשרד עם 2 מחיצות
  995
 • כוננית למשרד + מחיצה באמצע
  1,320
 • כוננית למשרד פתוחה
  540
 • כוננית למשרד דלתות פתיחה תחתוניות
  630
 • כוננית למשרד דלתות פתיחה 80 למטה
  700
 • כוננית דלתות פתיחה 80 למטה גב מלא
  1,150

כונניות למשרד חייבות להיות חזקות ויציבות

כונניות למשרדהדבר הראשון שאתם צריכים לבחון כאשר אתם עומדים לבחור ריהוט משרדי, ובעיקר כונניות למשרד זה את כושר הנשיאה ואת החוזק שלהן. כוננית לא חזקה, ככל הנראה לא תחזיק מעמד זמן רב שכן אתם תרצו לאחסן בה לא מעט דברים. לכן אל תקנו ארונית שאתם יודעים מראש שלא תשרת אתכם לתקופה ממושכת, כי מדובר על רכישות שעלולות להכניס אתכם לסיטואציה שבה תוציאו הרבה יותר ממה שחשבתם בהתחלה.

כונניות למשרד חייבות להיות מספיק מכילות

המהות המרכזית שלהן זה לשמש כמקור אחסון יעיל, כך שתוכלו לשים בהן את כל הדברים שלא תרצו שיהיו בחוץ. אם הכוננית לא תהיה מספיק מכילה, יהיה לכם קשה מאוד להוציא ממנה את מירב התועלת. זוהי הסיבה שאתם צריכים לדעת מראש פחות או יותר אילו סוגים של חפצים או מוצרים תרצו לאחסן, כך תוכלו לבחור כוננית למשרד שמתאימה לצרכים שלכם ולא תמצאו את עצמכם במצב שבו מקום האחסון שבחרתם הוא זה שיכתיב את הסיטואציה.

כוננית למשרד חייבת להיות מעוצבת

זה שאתם צריכים פתרון אחסון שיהיה מספיק מכיל - זה ברור מאליו, אך קחו בחשבון כי הוא חייב להיות גם מעוצב ברמה גבוהה. מדובר על עוד אחד מהרהיטים במשרד שלכם, ולכן לא תרצו כי העיצוב יהיה גרוע עד כדי כך שהוא ימשוך את תשומת הלב של הלקוחות לרעה. כונניות למשרד חייבות להיות איכותיות ומרשימות מבחינת העיצוב שלהן, כך תוכלו למקם אותן בכל מקום שבו תראו לנכון - מבלי שתצטרכו לחשוש מהתגובה של הלקוחות אליהן כאשר הם יושבים על הספות המתנה.

***כל התמונות באתר מוגנות בזכויות יוצרים ואין לעשות בהן שימוש***