השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 08-975-9080
כונניות למשרד

כונניות למשרד

יש לא מעט כונניות למשרד ורהיטים שאתם צריכים לרכוש בכדי שהמשרד יתפקד כמו שצריך. כונניות למשרד הם ללא צל של ספק רהיט חובה בכל משרד. לא רק שהם מוסיפות במישור העיצובי של המשרד, היא גם מספקות אפשרויות אחסון רבות ומגוונות – שהן בהחלט חשובות מאוד לכל משרד.

טיפים חשובים לבחירה חכמה של כונניות למשרד

רגע לפני שאתם רוכשים כוננית חדשה, עליכם להיות בטוחים כי אתם עושים את הבחירה הנכונה. אצלנו תוכלו למצוא מנעד רחב של כונניות למשרד, והמטרה שלנו היא שתעשו את הבחירה הטובה ביותר. ריכזנו עבורכם את הטיפים החשובים ביותר ליישום בעת רכישתן.

 • כוננית למשרד דלתות 80 למטה עובי 28 מ"מ
  915
 • כוננית למשרד עם 2 מחיצות
  995
 • כוננית למשרד + מחיצה באמצע
  1,050
 • כוננית למשרד פתוחה
  480
 • כוננית למשרד דלתות פתיחה 40 למטה
  555
 • כוננית למשרד דלתות פתיחה 80 למטה
  615
 • כוננית דלתות פתיחה 80 למטה גב מלא
  840

כונניות למשרד חייבות להיות חזקות ויציבות

הדבר הראשון שאתם צריכים לבחון כאשר אתם עומדים לבחור ריהוט משרדי, ובעיקר כונניות למשרד זה את כושר הנשיאה ואת החוזק שלהן. כוננית לא חזקה, ככל הנראה לא תחזיק מעמד זמן רב שכן אתם תרצו לאחסן בה לא מעט דברים. לכן אל תתפשרו על הנושא הזה, תדאגו מראש כי אתם רוכשים מוצר שהולך ללוות אתכם לתקופת זמן ארוכה. אל תקנו כונניות שאתם יודעים מראש שלא ישרתו אתכם לתקופה ממושכת, כי מדובר על רכישות שעלולות להכניס אתכם לסיטואציה שבה תוציאו הרבה יותר ממה שחשבתם בהתחלה.

כונניות למשרד חייבות להיות מספיק מכילות

המהות המרכזית של הכונניות זה לשמש כמקור אחסון יעיל, כך שתוכלו לשים בהם את כל הדברים שלא תרצו שיהיו בחוץ. אם הכוננית לא תהיה מספיק מכילה, יהיה לכם קשה מאוד להוציא ממנה את מירב התועלת. זוהי הסיבה שאתם צריכים לדעת מראש פחות או יותר אילו סוגים של חפצים או מוצרים תרצו לאחסן, כך תוכלו לבחור כוננית למשרד שמתאימה לצרכים שלכם. לא תמצאו את עצמכם במצב שבו הכוננית היא זאת שתכתיב את הסיטואציה.

כוננית למשרד חייבת להיות מעוצבת

זה שהכוננית חייבת להיות מספיק מכילה זה ברור מאליו, אך קחו בחשבון כי הן חייבת להיות גם מעוצבת ברמה גבוהה. מדובר על עוד אחד מהרהיטים במשרד שלכם, ולכן לא תרצו כי העיצוב שלה יהיה גרוע – כך שהוא ימשוך את תשומת הלב של הלקוחות לרעה. כונניות למשרד חייבות להיות איכותיות ומרשימות מבחינת העיצוב שלהן, כך תוכלו למקם אותן בכל מקום שבו תראו לנכון – מבלי שתצטרכו לחשוש מהתגובה של הלקוחות אליהן כאשר הם יושבים על הספות המתנה. בחלק מהמקרים רכישה נכונה של כוננית משרד מעוצבת אפילו יכולה לשדרג את העיצוב של המשרד כולו ולא תגרע ממנו.