השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 08-975-9080
שאלות נפוצות

שאלות נפוצות

האם ניתן להזמין ריהוט משרדי לפי מידה מיוחדת?

כן. אחד היתרונות של מפעל ייצור הוא שניתן להזמין כל מוצר במידות שונות ובצבעים שונים לפי דרישת הלקוח. לקוח שלא יודע איך להתאים מידה יכול לקבל שירות של סוכן שטח שיגיע לבית/ בית העסק ויתאים לו את הרהיט המבוקש במידה ובצבע המתאימים לו.

מה ההבדל בין חומר המלמין לפורמייקה?

מלמין הוא למעשה החומר שעוטף את העץ/ הסיבית/ הסנדוויץ' בפלטה. הפלטה מחולקת לשניים- החומר הפנימי והחומר העוטף את הפלטה. ניתן להדביק על הפלטה מלמין או פורמייקה לפי הצורך ולא תמיד החומר היקר הוא החומר המתאים למוצר. טכנולוגיית המלמין היום הגיעה לרמה גבוהה מאוד וניתן לקבל אותה בטקסטורות וצבעים שונים.

איך מתבצעת בחירת צבעים לרהיטים?

הצבע מגיע על ציפוי הפלטה בין אם זה מלמין או פורמייקה. לכל חברה יש מניפת צבעים משלה וניתן לבחור כל צבע שקיים שם. הצבעים שמוצגים בקטלוגים דיגיטליים ועל מסכי מחשב בדרך כלל אינם גוון הצבע המדויק ואינו משקף את המציאות מפני שזה תלוי בדגימת הצבע שנלקחה, במסך שעליו צופים ועוד פרמטרים שונים. כדי לראות את הצבע במציאות חייבים לראות את הדוגמא ממניפת הצבעים.

מהי סיבית דחוסה?

רוב האנשים חושבים שסיבית הוא חומר נחות בגלל סטיגמה שהייתה רווחת לפני שנים. אומנם סיבית היא לא עץ מלא או פלטות עץ מודבקות כמו עץ סנדוויץ' אלא חומר המורכב משבבי עץ, נסורת, ופסולת עץ, הנגרסים יחדיו ומעורבבים עם דבק על בסיס פנולים. התהליך היום נעשה בטכנולוגייה חדישה מה שגורם לסיבית להישאר בצורתה לאורך שנים.

מה ההבל בין ריהוט משרדי בייבוא לבין ריהוט משרדי בייצור מקומי?

תלוי איזה יבוא, מה סוג פלטת העץ והגימור. רוב הריהוט המשרדי המגיע בייבוא מגיע במספר צבעים בודדים ובמידות קבועות ולא ניתן לעשות שינוי ולהתאים למידה ספציפית. בייצור מקומי ניתן לבחור את סוג החומר, הצבע, המידה וכמובן להתאים אישית לפי הצורך הספציפי של המשרד או הבית.

גם לכם יש שאלה?
כתבו לנו ונחזיר לכם תשובה בהקדם