השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 08-975-9080
כונניות

כונניות

 • כוננית דלתות 80 למטה עובי 28 מ"מ
  795
 • כוננית + 2 מחיצות
  765
 • כוננית + מחיצה באמצע
  1,050
 • כוננית פתוחה
  430
 • כוננית דלתות פתיחה 40 למטה
  495
 • כוננית דלתות פתיחה 80 למטה
  549
 • כוננית דלתות פתיחה 80 למטה גב מלא
  840

טיפים חשובים לבחירה חכמה של כונניות למשרד

יש לא מעט רהיטים שאתם צריכים לרכוש בכדי שהמשרד יתפקד כמו שצריך, אך כונניות הם ללא צל של ספק רהיט חובה בכל משרד. לא רק שהן מוסיפות במישור העיצובי של המשרד, הן גם מספקות אפשרויות אחסון רבות ומגוונות – שהן חשובות מאוד בכל משרד. אז רגע לפני שאתם רוכשים כוננית חדשה, עליכם להיות בטוחים כי אתם עושים את הבחירה הנכונה. אצלנו תוכלו למצוא מנעד רחב של כונניות למשרד, והמטרה שלנו היא שתעשו את הבחירה הטובה ביותר. ריכזנו עבורכם את הטיפים החשובים ביותר ליישום בעת רכישתן.

הכוננית חייבת להיות חזקה ויציבה

הדבר הראשון שאתם צריכים לבחון כאשר אתם עומדים לבחור ריהוט משרדי, ובעיקר כונניות למשרד זה את כושר הנשיאה ואת החוזק שלהן. כוננית לא חזקה, ככל הנראה לא תחזיק מעמד זמן רב שכן אתם תרצו לאחסן בה לא מעט דברים. לכן אל תתפשרו על הנושא הזה, תדאגו מראש כי אתם רוכשים מוצר שהולך ללוות אתכם לתקופת זמן ארוכה. אל תקנו כונניות שאתם יודעים מראש שלא ישרתו אתכם לתקופה ממושכת, כי מדובר על  רכישות שעלולות להכניס אתכם לסיטואציה שבה תוציאו הרבה יותר ממה שחשבתם בהתחלה.

כונניות חייבות להיות מספיק מכילות

המהות המרכזית של הכונניות זה לשמש כמקור אחסון יעיל, כך שתוכלו לשים בהם את כל הדברים שלא תרצו שיהיו בחוץ. אם הכוננית לא תהיה מספיק מכילה, יהיה לכם קשה מאוד להוציא ממנה את מירב התועלת. זוהי הסיבה שאתם צריכים לדעת מראש פחות או יותר אילו סוגים של חפצים או מוצרים תרצו לאחסן, כך תוכלו לבחור כונניות למשרד שמתאימות לצרכים שלכם. לא תמצאו את עצמכם במצב שבו הכוננית היא זאת שתכתיב את הסיטואציה.

כונניות למשרד חייבות להיות מעוצבות

זה שהכוננית חייבת להיות מספיק מכילה זה ברור מאליו, אך קחו בחשבון כי הן חייבת להיות גם מעוצבת ברמה גבוהה. מדובר על עוד אחד מהרהיטים במשרד שלכם, ולכן לא תרצו כי העיצוב שלה יהיה גרוע – כך שהוא ימשוך את תשומת הלב של הלקוחות לרעה. כונניות חייבות להיות איכותיות ומרשימות מבחינת העיצוב שלהן, כך תוכלו למקם אותן בכל מקום שבו תראו לנכון – מבלי שתצטרכו לחשוש מהתגובה של הלקוחות אליהן כאשר הם יושבים על הספות המתנה. בחלק מהמקרים רכישה נכונה של כוננית מעוצבת אפילו יכולה לשדרג את העיצוב של המשרד כולו ולא תגרע ממנו.